logo.jpg, 27kB flower.jpg, 24kB
 

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍMIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

A

DIAMANTOVÁ DERMABRAZE

_____________________________

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Při této masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin.

Mikromasáž také posiluje obočí, které během let klesá, a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé, snadno bývá poznamenáno věkem, vnějšími vlivy a únavou. Oči prezentují celkovou fyzickou a duševní kondici organismu.

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak.

Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem.

Po této masáži, která je velmi příjemná, se budete nejenom cítit báječně odpočinutí, ale i překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit.

Po masáži lze použít speciální otiskovou masku na kontury očí, která zabraňuje otokům, osvěžuje a vyhlazuje vrásky._____________________________________


Postup kosmetického ošetření : • povrchové čištění pleti


 • úprava obočí

 • diamantová dermabraze
  ( velmi šetrná neinvazivní přístrojová metoda k odstranění vrchní vrstvy již neživých buněk kůže. Pomocí speciálních krystalů a současného působení vakua dochází k odstranění odumřelých buněk a k výraznému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro další aplikované výživné látky )

 • aktivní sérum na oční okolí

 • mikromasáž očního okolí
  ( masážní emulze Germaine de Capuccini Ritualist – obsahuje Pro-Collagestine-Fill aktivující syntézu kolagenu a elastinu, kyselinu hyaluronovou nízké molekulární hmotnosti a ceramidy, které brání stárnutí a posilují hydrataci pleti )

 • maska na oční okolí 

 • maska na obličej

oční a denní krém

_______________________________________________________________________


                                  45 minut – 300,- ( samostatné ošetření )

    15-20 minut – 120,- ( mikromasáž v rámci kosmetického ošetření )

                                                          pozn. nutno objednat mikromasáž předem ke kosmetickému ošetření

Eye-Massage