logo.jpg, 27kB flower.jpg, 24kB
 

SALVUS


Logo SalvusSALVUS – česká přírodní kosmetikaFirma SALVUS byla založena v roce 1992.

Autorkou receptur k výrobkům a zakladatelkou firmy je RNDr. Marie Kutíková.

Mnohaletým úsilím a vývojem vznikl výrobní sortiment kvalitních přípravků, který je dnes pozitivně hodnocen nejen malospotřebiteli, ale též profesionály, kteří se s naší kosmetikou seznámili a pracují s ní. Nové výrobky hodnotí Státní zdravotní ústav v Praze a další akreditovaná pracoviště. Průběžně jsou výrobky před expedicí zkoušeny na odborných pracovištích. Předchází se tím negativním projevům a komplikacím při práci v salonech a při běžném používání._______________________________________________________________

gely2Masážní olejový gel „ Vanilka, Pomeranč „

Olej obsahuje svěží pomerančovou silici zjemněnou vanilkovým aroma. Tato kombinace je vynikajícím „životabudičem“ jak při kosmetické, tak i tělové masáži. Posiluje, osvěžuje a zlepšuje náladu.Masážní olejový gel „ Zázvor, Lemongras „

Zajímavou kombinaci teplé a kořeněné zázvorové silice se svěží a příjemnou citrónovou trávou lze využít jak ke kosmetické masáži, tak i k masáži těla. Osvěžuje a zároveň zmírňuje únavu a uvolňuje svaly.

Masážní hydrofilní krém ,, Shea Butter ,,

Hydrofilní masážní krémy obsahují pouze tukové komponenty – kokosový a slunečnicový olej s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin příznivě působí na hydrataci a regeneraci pokožky, ovlivňují tak její vláčný a hebký vzhled.

Shea Butter (bambucké máslo) vysokým podílem nenasycených mastných kyselin uklidňuje a podporuje hydrataci pokožky. Obsažený provitamin A (karotenoidy) a prohormon (Stigmasterol) se podílejí na regeneraci pokožky a na činnosti kožních mazových žláz. Vitamíny E a F (kyselina linolenová) podporují tvorbu kolagenu a elastinu, čímž napomáhají pružnosti pokožky. Příznivé působení krému dotváří jeho příjemné mošusové aroma. Používá se k masáži obličeje i těla.