logo.jpg, 27kB flower.jpg, 24kB
 

BABARIA

BABARIA

 

Přírodní kosmetika Babaria je ochrannou značkou soukromé firmy Berioska, S.L., sídlící v Cheste ( Valencia ) ve Španělsku. Přírodní kosmetika Babaria je vyráběna výhradně z přírodních zdrojů a pod přísnou kontrolou kvality, všechny výrobky jsou dermatologicky testované. Díky těmto atributům si Babaria vydobyla své místo v kosmetickém průmyslu, stala se předním evropským výrobcem přírodní kosmetiky, její výrobky jsou známé ve většině zemí celého světa.

Většina přípravků je vyráběná ze dvou nejznámějších přírodních surovin, a tím je aloe vera a růže šípková. Mezi nejnovější produkty patří přípravky z hlemýždího extraktu, z pravého kaviáru, z perel, ze zlata a z hadího jedu. Na základě vhodného složení, aktivního působení a téměř okamžitého účinku jsou tyto produkty hojně využívány po celém světě.Babaria

Kosmetika Babaria – pleťový krém proti vráskám s liftingovým efektem s růží šípkovou

 

Vlastnosti : olej z růže šípkové zadržuje v pleti vodu, a tak zvyšuje její hydrataci. Produkt je určen pro ochranu pleti před poškozením vlivy slunečního záření i pro obnovu takto poškozené pleti. 
Olej z růže šípkové je navíc bohatý na trans-retinové kyseliny, v kombinaci s vitamíny E a C působí proti viditelným známkám stárnutí pleti a obnovuje buňky zodpovědné za produkci elastinu a kolagenu (oba jsou velmi důležité pro vyhlazení vrásek), pleť zanechává pevnou a pružnou, polyimid-1 zaručuje liftingový efekt, pleť totiž velmi účinně vypíná.


Kosmetika Babaria – pleťový krém proti vráskám s hadím jedem

 

Vlastnosti : krém s širokým spektrem účinků, který napodobuje působení jedu chřestýšovce waglerova. Maximální efekt je viditelný 2 hodiny po aplikaci, kdy jsou vrásky redukovány o 82%, ale ještě po dvou dnech od použití jsou vrásky redukované o 67%.


Kosmetika Babaria – přípravek na oční vrásky s hadím jedem

  

Aktivní složky : syntetický peptid chřestýšovce waglerova, kyselina hyaluronová

Vlastnosti : přípravek redukuje mimické vrásky, syntetický peptid má stejné vlastnosti jako peptid obsažený v jedu chřestýšovce waglerova – aktivně vyhlazuje vrásky a v kombinaci s kyselinou hyaluronovou vytváří ochranný film. Hydratuje rohovou vrstvu, což je nejvrchnější vrstva kůže, kterou tvoří zrohovatělé buňky. Rohová vrstva je nejvíce vyvinuta v místech vystavených výraznějšímu tlaku – mezi taková místa patří oční okolí.